Menü Kapat

Hakkımızda

 2014 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, İzmir 1. Sanayi Sitesi’nde hizmet vermektedir. Hijyenik ve endüstriyel paslanmaz çelik boru bağlantı elemanları, vanalar, tank imalat ekipmanları konusunda ithalat ve satış gerçekleştirerek, müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlarla tedarik etmek başlıca hedeflerimizden biridir.

Firmamız ürün çeşitliliğini günden güne geliştirerek sanayimize katkı sağlamakta ve sektörün gelişen firmaları arasında yerini almaktadır. İthalatını gerçekleştirmiş olduğumuz ürünler dünya standartlarına uygun olup, kalite sertifikaları ürün beraberinde tedarik edilmektedir. Yurtdışı kaynaklı iş ortaklarımız özenle tespit edilmekte ve ürün kalitesi en üst seviyede olan üretici firmalar ile çalışmalarımız yılladır devam etmektedir. 

Genç ve dinamik kadromuz sayesinde müşterilerimizin taleplerine en kısa sürede cevap vermekte, satış, teknik destek ve satış sonu servis anlamında hizmetimizi en üst seviyede korumaktayız.

Sektörde ihtiyaç duyulan ürünlerin tespit edilmesi , araştırılması ve alternatif yaratılması  konusunda firmamız sürekli araştırmalar gerçekleştirmekte ve müşterilerine çözümler sunmaktadır.